Wilkanów - Strona główna



STRONA GŁÓWNA

Klasa B 2007/2008, grupa: Kłodzko I

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czermna Kudowa Zdrój 5 13 4 1 0 28-5 2 0 0 15-0 2 1 0 13-5
2.  Zamek Gorzanów 5 13 4 1 0 21-6 1 1 0 7-1 3 0 0 14-5
3.  Zamek Trzebieszowice 4 10 3 1 0 16-1 2 0 0 11-0 1 1 0 5-1
4.  Olimpia Jugów 4 10 3 1 0 13-6 1 1 0 6-4 2 0 0 7-2
5.  ATS Wojbórz 5 9 3 0 2 30-10 1 0 1 11-4 2 0 1 19-6
6.  Igliczna Wilkanów 4 9 3 0 1 12-8 2 0 0 8-2 1 0 1 4-6
7.  Odrodzeni Szalejów Dolny 4 8 2 2 0 14-5 2 0 0 11-2 0 2 0 3-3
8.  Sparta Stary Waliszów 5 7 2 1 2 12-20 2 1 0 11-3 0 0 2 1-17 1 3 1 0 0 4-0
9.  LKS Wambierzyce 5 7 2 1 2 4-10 1 1 0 2-1 1 0 2 2-9 1 0 0 0 1 0-4
10.  Tornado Ławica 5 4 1 1 3 14-13 1 1 1 13-7 0 0 2 1-6
11.  Kłos Laski 5 4 1 1 3 8-18 0 0 3 4-15 1 1 0 4-3
12.  Lech Ołdrzychowice 5 3 1 0 4 2-21 1 0 2 2-6 0 0 2 0-15
13.  Błękitni Ludwikowice 5 3 1 0 4 7-28 0 0 3 4-20 1 0 1 3-8
14.  Zrzeszeni Niwa 5 0 0 0 5 7-17 0 0 2 3-5 0 0 3 4-12
15.  Zieloni Roztoki 4 0 0 0 4 3-23 0 0 2 2-11 0 0 2 1-12

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Czermna Kudowa Zdrój    6-0 9-0 
 2 Zamek Gorzanów    1-1 6-0 
 3 Zamek Trzebieszowice    6-0 5-0 
 4 Olimpia Jugów    1-1 5-3 
 5 ATS Wojbórz0-3     11-1 
 6 Igliczna Wilkanów    5-1 3-1 
 7 Odrodzeni Szalejów Dolny4-1     7-1 
 8 Sparta Stary Waliszów2-2     4-0 5-1 
 9 LKS Wambierzyce    1-0 1-1 
 10 Tornado Ławica2-2 2-5     9-0 
 11 Kłos Laski1-4 1-2 2-9     
 12 Lech Ołdrzychowice0-4 0-2     2-0 
 13 Błękitni Ludwikowice2-7 2-4 0-9     
 14 Zrzeszeni Niwa2-3 1-2     
 15 Zieloni Roztoki2-7 0-4     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Pauza: Igliczna Wilkanów.
 
Zieloni Roztoki 2-7 Zamek Gorzanów
Zamek Trzebieszowice 5-0 LKS Wambierzyce
Tornado Ławica 2-2 Czermna Kudowa Zdrój
Lech Ołdrzychowice 2-0 Zrzeszeni Niwa
Kłos Laski 2-9 ATS Wojbórz
Sparta Stary Waliszów 2-2 Odrodzeni Szalejów Dolny
Błękitni Ludwikowice 2-4 Olimpia Jugów

Kolejka 2 - 19 sierpnia

Pauza: Olimpia Jugów.
 
Odrodzeni Szalejów Dolny 7-1 Błękitni Ludwikowice
ATS Wojbórz 11-1 Sparta Stary Waliszów
Zrzeszeni Niwa 2-3 Kłos Laski
Czermna Kudowa Zdrój 9-0 Lech Ołdrzychowice
LKS Wambierzyce 1-0 Tornado Ławica
Zamek Gorzanów 1-1 Zamek Trzebieszowice
Igliczna Wilkanów 3-1 Zieloni Roztoki

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Pauza: Zieloni Roztoki.
 
Zamek Trzebieszowice 6-0 Igliczna Wilkanów
Tornado Ławica 2-5 Zamek Gorzanów
Lech Ołdrzychowice 0-2 LKS Wambierzyce
Kłos Laski 1-4 Czermna Kudowa Zdrój
Sparta Stary Waliszów 5-1 Zrzeszeni Niwa
Błękitni Ludwikowice 0-9 ATS Wojbórz
Olimpia Jugów 1-1 Odrodzeni Szalejów Dolny

Kolejka 4 - 2 września

Pauza: Odrodzeni Szalejów Dolny.
 
ATS Wojbórz 0-3 Olimpia Jugów
Zrzeszeni Niwa 1-2 Błękitni Ludwikowice
Czermna Kudowa Zdrój 6-0 Sparta Stary Waliszów
LKS Wambierzyce 1-1 Kłos Laski
Zamek Gorzanów 6-0 Lech Ołdrzychowice
Igliczna Wilkanów 5-1 Tornado Ławica
Zieloni Roztoki 0-4 Zamek Trzebieszowice

Kolejka 5 - 9 września

Pauza: Zamek Trzebieszowice.
 
Tornado Ławica 9-0 Zieloni Roztoki
Lech Ołdrzychowice 0-4 Igliczna Wilkanów
Kłos Laski 1-2 Zamek Gorzanów
Sparta Stary Waliszów 4-0 LKS Wambierzyce
Błękitni Ludwikowice 2-7 Czermna Kudowa Zdrój
Olimpia Jugów 5-3 Zrzeszeni Niwa
Odrodzeni Szalejów Dolny 4-1 ATS Wojbórz

Kolejka 6 - 16 września

Pauza: ATS Wojbórz.
 
Zrzeszeni Niwa - Odrodzeni Szalejów Dolny
Czermna Kudowa Zdrój - Olimpia Jugów
LKS Wambierzyce - Błękitni Ludwikowice
Zamek Gorzanów - Sparta Stary Waliszów
Igliczna Wilkanów - Kłos Laski
Zieloni Roztoki - Lech Ołdrzychowice
Zamek Trzebieszowice - Tornado Ławica

Kolejka 7 - 23 września

Pauza: Tornado Ławica.
 
Lech Ołdrzychowice - Zamek Trzebieszowice
Kłos Laski - Zieloni Roztoki
Sparta Stary Waliszów - Igliczna Wilkanów
Błękitni Ludwikowice - Zamek Gorzanów
Olimpia Jugów - LKS Wambierzyce
Odrodzeni Szalejów Dolny - Czermna Kudowa Zdrój
ATS Wojbórz - Zrzeszeni Niwa

Kolejka 8 - 30 września

Pauza: Zrzeszeni Niwa.
 
Czermna Kudowa Zdrój - ATS Wojbórz
LKS Wambierzyce - Odrodzeni Szalejów Dolny
Zamek Gorzanów - Olimpia Jugów
Igliczna Wilkanów - Błękitni Ludwikowice
Zieloni Roztoki - Sparta Stary Waliszów
Zamek Trzebieszowice - Kłos Laski
Tornado Ławica - Lech Ołdrzychowice

Kolejka 9 - 7 października

Pauza: Lech Ołdrzychowice.
 
Kłos Laski - Tornado Ławica
Sparta Stary Waliszów - Zamek Trzebieszowice
Błękitni Ludwikowice - Zieloni Roztoki
Olimpia Jugów - Igliczna Wilkanów
Odrodzeni Szalejów Dolny - Zamek Gorzanów
ATS Wojbórz - LKS Wambierzyce
Zrzeszeni Niwa - Czermna Kudowa Zdrój

Kolejka 10 - 14 października

Pauza: Czermna Kudowa Zdrój.
 
LKS Wambierzyce - Zrzeszeni Niwa
Zamek Gorzanów - ATS Wojbórz
Igliczna Wilkanów - Odrodzeni Szalejów Dolny
Zieloni Roztoki - Olimpia Jugów
Zamek Trzebieszowice - Błękitni Ludwikowice
Tornado Ławica - Sparta Stary Waliszów
Lech Ołdrzychowice - Kłos Laski

Kolejka 11 - 21 października

Pauza: Kłos Laski.
 
Sparta Stary Waliszów - Lech Ołdrzychowice
Błękitni Ludwikowice - Tornado Ławica
Olimpia Jugów - Zamek Trzebieszowice
Odrodzeni Szalejów Dolny - Zieloni Roztoki
ATS Wojbórz - Igliczna Wilkanów
Zrzeszeni Niwa - Zamek Gorzanów
Czermna Kudowa Zdrój - LKS Wambierzyce

Kolejka 12 - 28 października

Pauza: LKS Wambierzyce.
 
Zamek Gorzanów - Czermna Kudowa Zdrój
Igliczna Wilkanów - Zrzeszeni Niwa
Zieloni Roztoki - ATS Wojbórz
Zamek Trzebieszowice - Odrodzeni Szalejów Dolny
Tornado Ławica - Olimpia Jugów
Lech Ołdrzychowice - Błękitni Ludwikowice
Kłos Laski - Sparta Stary Waliszów

Kolejka 13 - 4 listopada

Pauza: Sparta Stary Waliszów.
 
Błękitni Ludwikowice - Kłos Laski
Olimpia Jugów - Lech Ołdrzychowice
Odrodzeni Szalejów Dolny - Tornado Ławica
ATS Wojbórz - Zamek Trzebieszowice
Zrzeszeni Niwa - Zieloni Roztoki
Czermna Kudowa Zdrój - Igliczna Wilkanów
LKS Wambierzyce - Zamek Gorzanów

Kolejka 14 - 11 listopada

Pauza: Zamek Gorzanów.
 
Igliczna Wilkanów - LKS Wambierzyce
Zieloni Roztoki - Czermna Kudowa Zdrój
Zamek Trzebieszowice - Zrzeszeni Niwa
Tornado Ławica - ATS Wojbórz
Lech Ołdrzychowice - Odrodzeni Szalejów Dolny
Kłos Laski - Olimpia Jugów
Sparta Stary Waliszów - Błękitni Ludwikowice

Kolejka 15 - 18 listopada

Pauza: Błękitni Ludwikowice.
 
Olimpia Jugów - Sparta Stary Waliszów
Odrodzeni Szalejów Dolny - Kłos Laski
ATS Wojbórz - Lech Ołdrzychowice
Zrzeszeni Niwa - Tornado Ławica
Czermna Kudowa Zdrój - Zamek Trzebieszowice
LKS Wambierzyce - Zieloni Roztoki
Zamek Gorzanów - Igliczna Wilkanów

Kolejka 16

Pauza: Igliczna Wilkanów.
 
Zamek Gorzanów - Zieloni Roztoki
LKS Wambierzyce - Zamek Trzebieszowice
Czermna Kudowa Zdrój - Tornado Ławica
Zrzeszeni Niwa - Lech Ołdrzychowice
ATS Wojbórz - Kłos Laski
Odrodzeni Szalejów Dolny - Sparta Stary Waliszów
Olimpia Jugów - Błękitni Ludwikowice

Kolejka 17

Pauza: Olimpia Jugów.
 
Błękitni Ludwikowice - Odrodzeni Szalejów Dolny
Sparta Stary Waliszów - ATS Wojbórz
Kłos Laski - Zrzeszeni Niwa
Lech Ołdrzychowice - Czermna Kudowa Zdrój
Tornado Ławica - LKS Wambierzyce
Zamek Trzebieszowice - Zamek Gorzanów
Zieloni Roztoki - Igliczna Wilkanów

Kolejka 18

Pauza: Zieloni Roztoki.
 
Igliczna Wilkanów - Zamek Trzebieszowice
Zamek Gorzanów - Tornado Ławica
LKS Wambierzyce - Lech Ołdrzychowice
Czermna Kudowa Zdrój - Kłos Laski
Zrzeszeni Niwa - Sparta Stary Waliszów
ATS Wojbórz - Błękitni Ludwikowice
Odrodzeni Szalejów Dolny - Olimpia Jugów

Kolejka 19

Pauza: Odrodzeni Szalejów Dolny.
 
Olimpia Jugów - ATS Wojbórz
Błękitni Ludwikowice - Zrzeszeni Niwa
Sparta Stary Waliszów - Czermna Kudowa Zdrój
Kłos Laski - LKS Wambierzyce
Lech Ołdrzychowice - Zamek Gorzanów
Tornado Ławica - Igliczna Wilkanów
Zamek Trzebieszowice - Zieloni Roztoki

Kolejka 20

Pauza: Zamek Trzebieszowice.
 
Zieloni Roztoki - Tornado Ławica
Igliczna Wilkanów - Lech Ołdrzychowice
Zamek Gorzanów - Kłos Laski
LKS Wambierzyce - Sparta Stary Waliszów
Czermna Kudowa Zdrój - Błękitni Ludwikowice
Zrzeszeni Niwa - Olimpia Jugów
ATS Wojbórz - Odrodzeni Szalejów Dolny

Kolejka 21

Pauza: ATS Wojbórz.
 
Odrodzeni Szalejów Dolny - Zrzeszeni Niwa
Olimpia Jugów - Czermna Kudowa Zdrój
Błękitni Ludwikowice - LKS Wambierzyce
Sparta Stary Waliszów - Zamek Gorzanów
Kłos Laski - Igliczna Wilkanów
Lech Ołdrzychowice - Zieloni Roztoki
Tornado Ławica - Zamek Trzebieszowice

Kolejka 22

Pauza: Tornado Ławica.
 
Zamek Trzebieszowice - Lech Ołdrzychowice
Zieloni Roztoki - Kłos Laski
Igliczna Wilkanów - Sparta Stary Waliszów
Zamek Gorzanów - Błękitni Ludwikowice
LKS Wambierzyce - Olimpia Jugów
Czermna Kudowa Zdrój - Odrodzeni Szalejów Dolny
Zrzeszeni Niwa - ATS Wojbórz

Kolejka 23

Pauza: Zrzeszeni Niwa.
 
ATS Wojbórz - Czermna Kudowa Zdrój
Odrodzeni Szalejów Dolny - LKS Wambierzyce
Olimpia Jugów - Zamek Gorzanów
Błękitni Ludwikowice - Igliczna Wilkanów
Sparta Stary Waliszów - Zieloni Roztoki
Kłos Laski - Zamek Trzebieszowice
Lech Ołdrzychowice - Tornado Ławica

Kolejka 24

Pauza: Lech Ołdrzychowice.
 
Tornado Ławica - Kłos Laski
Zamek Trzebieszowice - Sparta Stary Waliszów
Zieloni Roztoki - Błękitni Ludwikowice
Igliczna Wilkanów - Olimpia Jugów
Zamek Gorzanów - Odrodzeni Szalejów Dolny
LKS Wambierzyce - ATS Wojbórz
Czermna Kudowa Zdrój - Zrzeszeni Niwa

Kolejka 25

Pauza: Czermna Kudowa Zdrój.
 
Zrzeszeni Niwa - LKS Wambierzyce
ATS Wojbórz - Zamek Gorzanów
Odrodzeni Szalejów Dolny - Igliczna Wilkanów
Olimpia Jugów - Zieloni Roztoki
Błękitni Ludwikowice - Zamek Trzebieszowice
Sparta Stary Waliszów - Tornado Ławica
Kłos Laski - Lech Ołdrzychowice

Kolejka 26

Pauza: Kłos Laski.
 
Lech Ołdrzychowice - Sparta Stary Waliszów
Tornado Ławica - Błękitni Ludwikowice
Zamek Trzebieszowice - Olimpia Jugów
Zieloni Roztoki - Odrodzeni Szalejów Dolny
Igliczna Wilkanów - ATS Wojbórz
Zamek Gorzanów - Zrzeszeni Niwa
LKS Wambierzyce - Czermna Kudowa Zdrój

Kolejka 27

Pauza: LKS Wambierzyce.
 
Czermna Kudowa Zdrój - Zamek Gorzanów
Zrzeszeni Niwa - Igliczna Wilkanów
ATS Wojbórz - Zieloni Roztoki
Odrodzeni Szalejów Dolny - Zamek Trzebieszowice
Olimpia Jugów - Tornado Ławica
Błękitni Ludwikowice - Lech Ołdrzychowice
Sparta Stary Waliszów - Kłos Laski

Kolejka 28

Pauza: Sparta Stary Waliszów.
 
Kłos Laski - Błękitni Ludwikowice
Lech Ołdrzychowice - Olimpia Jugów
Tornado Ławica - Odrodzeni Szalejów Dolny
Zamek Trzebieszowice - ATS Wojbórz
Zieloni Roztoki - Zrzeszeni Niwa
Igliczna Wilkanów - Czermna Kudowa Zdrój
Zamek Gorzanów - LKS Wambierzyce

Kolejka 29

Pauza: Zamek Gorzanów.
 
LKS Wambierzyce - Igliczna Wilkanów
Czermna Kudowa Zdrój - Zieloni Roztoki
Zrzeszeni Niwa - Zamek Trzebieszowice
ATS Wojbórz - Tornado Ławica
Odrodzeni Szalejów Dolny - Lech Ołdrzychowice
Olimpia Jugów - Kłos Laski
Błękitni Ludwikowice - Sparta Stary Waliszów

Kolejka 30

Pauza: Błękitni Ludwikowice.
 
Sparta Stary Waliszów - Olimpia Jugów
Kłos Laski - Odrodzeni Szalejów Dolny
Lech Ołdrzychowice - ATS Wojbórz
Tornado Ławica - Zrzeszeni Niwa
Zamek Trzebieszowice - Czermna Kudowa Zdrój
Zieloni Roztoki - LKS Wambierzyce
Igliczna Wilkanów - Zamek Gorzanów




Źródło: www.90minut.pl